Dirty Deal Teatro

Dirty Deal Teatro

Dirty Deal Teatro ir nevalstisks profesionālais teātris, kurā satiekas gan pieredzējuši, gan jauni režisori, dramaturgi, aktieri, horeogrāfi un citi skatuves mākslinieki, lai skatītājiem dotu jaunu, laikmetīgu teātra pieredzi.

Dirty Deal Teatro tapis 2007. gada vasarā, nelielai domubiedru grupai nolemjot veidot savu alternatīvu valsts teātriem. Šobrīd DDT atrodas Pārdaugavā - Talsu ielā 1, kur skatītāji var apmeklēt izrādes Melnajā zālē ar 80 vietām un Baltajā zālē ar 50 vietām. 

Dirty Deal Teatro darbībai pamatā ir četri mērķi:
  • Iestudēt latviešu oriģināldramaturģiju
    Teātra repertuāra veidošanā ir svarīgi iekļaut darbus, kas skar neērtas tēmas un  jautājumus, kas paliek neuzdoti. Viens no DDT oriģināldramaturģijas uzdevumiem ir stāstīt “neizstāstītos” stāstus par notikumiem un cilvēkiem šeit un tagad. 

  • Jauna pieredze teātrī
    DDT  radās kā jaunu cilvēku nepieciešamība pēc garīgas un fiziskas telpas mākslā, un šī vajadzība nedz mākslinieku, nedz skatītāju vidū nav mazinājusies. DDT  repertuārā vairums izrāžu ir piemērotas jauniešu auditorijai. Tēmas, par kurām tiek runāts ir vispārcilvēciskas un aktuālas jebkuram pieaugošam vai pieaugušam cilvēkam, kas apzinās sevi kā personību sabiedrībā, kurā jāmāk līdzās pastāvēt ar citiem. Tieši tāds arī ir DDT izrāžu programmas mērķis – ar mākslas palīdzību veicināt sevis izpratni un savas identitātes nostiprināšanos, veicināt līdzcietību un vienlīdzību sabiedrībā. 

  • Dot platformu jaunajiem skatuves mākslas profesionāļiem

  • Izrādes bērniem un jauniešiem
    Pēc iespējas vairāk veidojam izrādes jaunākām auditorijām, jo Latvijas teātra telpā joprojām jūtams to trūkums. Vēlamies veicināt jauniešu un bērnu interesi par teātri, palīdzot viņiem kļūt par jūtīgiem māksliniekiem un skatītājiem. Līdz ar to piedāvājam izrādes "Latvijas skolas somas" saturam. 


 

Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!