Dirty Deal Teatro

Dramaturgi

Mūsu kodolu un pamatmērķi vienmēr veidojuši stāsti, kas tapuši šeit un tagad. Stāsti par izrādes autoru pieredzēm, stāsti par cilvēkiem (un putniem!), kuru balsis nepieciešams atbalstīt, stāsti par mūsu vēsturi un tās ietekmi uz tagadni, stāsti par mums, par to, kas mums sāp un rūp.

Nu, lūk, te arī ir tie cilvēki, kas palīdz šiem stāstiem nonākt pie skatītājiem - dramaturgi un komandas, kuru izrādes šobrīd ir mūsu repertuāra (vai bijušas tajā pavisam nesen)! Vēlējāmies izcelt tieši viņus, jo bez šiem asajiem prātiem un redzīgajām acīm mūsu teātris nebūtu iespējams.

Atverot katru no dramaturgu vai radošo komandu profiliem, ieraudzīsiet, kādas viņu izrādes šobrīd iekļautas mūsu repertuārā, kā arī mākslinieku atbildi uz jautājumu: "Kāds būtu nosaukums izrādei par tavu dzīvi?"

Portretu galerija vēl tiks papildināta! Ar portretiem varat iepazīties ne tikai DDT mājaslapā, bet arī mūsu foajē Rīgā, Talsu ielā 1. Portretu autors: Aivars Ivbulis

Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!