Dirty Deal Teatro

Matīss Gricmanis

Tu mani nesaproti

sarunas upuru klubiņā

  Izrādes ilgums: 2 h 10 min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 05.12.2022

  Par izrādi

  Jebkurš pusaudzis reiz saviem vecākiem ir teicis: "Tu mani nesaproti" un no tā brīža sācis savu ceļu pretim pieaugšanai. Bet pieauguši cilvēki, spītīgi turoties pie "tu mani nesaproti", atgādina bērnus pieaugušu cilvēku ķermenī.

  Radošajai komandai cenšoties reanimēt bērnības pārdzīvojumus, iesākas pārpratumu radīta virkne, kas draud izgāzt visu izrādi. Pieci it kā pieauguši cilvēki sāk uzvesties kā spuraini pusaudži – nedzirdot un neredzot viens otru, bet spītīgi cenšoties visiem likt sevī ieklausīties. 

  Vai šādos apstākļos var tapt mākslas darbs un kādai likumsakarībai tas seko –  neapzinātai vēlmei izpaust sevī uzkrātās dusmas, vai bērnībā neiegūtai atzinībai no pieaugušajiem, kas izpaužas narcistiskā vēlmē sevi atrādīt un atklāties tikpat kā pilnīgi atkailinātam? Varbūt kādu vada upura komplekss. Varbūt pats teātra izrādes radīšanas process ir vardarbīgs un tam jāļauj realizēties, lai izrāde piedzimtu un dzīvotu patstāvīgi un neatkarīgi no māksliniekiem, kas to radījuši. 

  Izrāde ar starpbrīdi.

  Izrāde pieejama cilvēkiem ratiņkrēslos.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisore
  Inga Tropa
  Dramaturgs
  Matīss Gricmanis
  Dramaturģiskais materiāls
  Radošā komanda
  Komponists
  Edgars Raginskis
  Gaismu mākslinieks
  Niks Cipruss
  Scenogrāfe un kostīmu māksliniece
  Ieva Stalšene

  Lomās

  Elizabete Skrastiņa, Ilva Centere, Mārtiņš Zvirbulis, Romāns Bargais, Una Eglīte

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!