Dirty Deal Teatro

Jaunās dramaturģijas minifestivāls "Igauņu un latviešu drāma"

  • Viesizrāde
Biļešu cenas: 6.00 /   20.00  Eur
Pirmizrāde: 04.27.2022

Par izrādi

No 27.-30. aprīlim Dirty Deal Teatro norisināsies minifestivāls "Igauņu un latviešu drāma". Šajā minifestivālā piedāvāsim Latvijas atzītāko režisoru Elmāra Seņkova un Valtera Sīļa skatuves mākslas centrā "Vaba Lava" (Tallina) veidotās izrādes un igauņu jaunāko dramaturģiju - divus lugu lasījumus iestudēs latviešu jaunākās paaudzes režisori Sabīne Ozoliņa un Henrijs Arājs.

Ja vēlaties biļeti uz visiem festivāla pasākumiem (39 EUR/30 EUR),  sazinieties ar teātri, rakstot uz pr@dirtydealteatro! 

Ja vēlaties iegādāties teātra profesionāļu biļeti uz katru no izrādēm (9 EUR), sazinieties ar teātri, rakstot uz pr@dirtydealteatro! 

27. aprīlī 19.00 Man bija brālēns (EST ar LV subtitriem)

Valtera Sīļa izrāde "Man bija brālēns" stāsta par tās dramaturģi Rasu Bugavičuti-Pēci un viņas lietuviešu brālēnu Deimantas. Rasa kļuva par rakstnieci. Viņš kļuva par vienu no vadošajiem cilvēkiem Kauņas mafijā. 2015. gadā Deimantas 27 gadu vecumā nošāva igauņu slepkava.

 28. un 29. aprīlī 19.00 Divas garāžas (vienkāršā angļu valodā) 

Elmāra Seņkova izrāde "Divas garāžas" stāsta par jauniem igauņu un latviešu vīriešiem, kuri kļūst par pieaugušajiem laikā, kad viņu valstis atgūst neatkarību. Ko viņiem darīt, ja gan jaunā, gan vecā pasaule šķiet svešas? Varbūt no tēva mantotā garāža ir vienīgais drošais patvērums. 

 30. aprīlī 18.00 Igauņu jaunāko lugu lasījumi, ko iestudēs jaunie režisori Sabīne Ozoliņa un Henrijs Arājs: 

 Ivars Pellu  "Nepabeigtā pagātne" ( "Anne lahkub Annelinnast"). Katrā lielā pilsētā ir visiem zināmi bloku māju rajoni, kuru dzīvokļi reiz simbolizēja jaunas un labākas dzīves sākumu. Šodien tas viss iestrēdzis nepabeigtā pagātnē. Kāda no šiem dzīvokļiem satiekas sieviete un vīrietis. Mēs domājam, ka zinām, kas notiks. Bet ko mēs patiesībā zinām par cilvēkiem sev līdzās?

 Marts Āss  "Divtulība" ("Kaksindus"). Tā ir luga par ģimenes saiknēm un izolāciju, cerībām un kļūdām, pienākumiem un sapņiem. Divi zēni uz balkona dzer brendiju. Vai arī tur ir tikai viens zēns? Šajā lugā saplūdīs realitāte un iztēle, tai uzdodot jautājumu - ko nozīmē būt kāda tēvam, mātei vai bērnam?

Lasīt vairākAizvērt

Tuvākās izrādes

Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

Divas garāžas
Elmārs Seņkovs (režija), Illimar Vihmar (scenogrāfja), Emil Kallas (gaismas), Edgars Makens (mūzika), Simeoni Sundja (aktieris), Robert Linna (aktieris), Matīss Budovskis (aktieris), Agris Krapivņickis (aktieris), Teātra apvienība EsARTE (līdzproducents)
Man bija brālēns
Rasa Bugavičute – Pēce (dramaturģija), Valters Sīlis (režija), Uģis Bērziņš (scenogrāfija), Laura Romanova (video), Priidu Adlas (gaismas), Rea Lest (aktrise), Henrik Kalmet (aktieris)

Foto galerija

Izrādi atbalsta

Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!