Dirty Deal Teatro

Jurģis Lūsis, Anna Klišāne

Es atceros šo krūšturi

pusdokumentāla gremdēšanās atmiņās

  Izrādes ilgums: 1 h
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 10.13.2021

  Par izrādi

  “Es atceros šo krūšturi” ir stāsts par jaunu pāri, kas mēģina izsecināt savu nākotni, iedvesmojoties no savām domām, mājdzīvniekiem un mūsdienu mīlasstāstiem. 

  Viens no viņiem domā: “Es ar savu draudzeni dzīvoju kopā pusotru gadu un nezinu, vai gribu turpināt. Es arī nezinu, kāpēc tas tā ir. Ja zinātu, es droši vien spētu ar viņu par to runāt. Bet parasti jau tas ir par to, kurš bumbiņu met, nevis ķer. Es laikam nemāku pamest tā, lai viņa noķertu,” savukārt otrs: “Es, teiksim, nevarētu upurēt attiecības ar savu tuvāko draugu, bet es iedomājos, ka pavisam viegli varētu upurēt šīs attiecības. Ja man liktu izvēlēties, piemēram, izbeigt nabadzību pusē Eiropas, bet atdot šīs attiecības, es taču to darītu uzreiz. Nedomājot. Ne?” 

  Izrāde tapusi projekta "Jauno maiņa" ietvaros.
  "Jauno maiņa" ir  Dirty Deal Teatro, Ģertrūdes ielas teātra, Rēzeknes teātra "Joriks" un Valmieras Drāmas teātra kopprojekts ar mērķi sekmēt teātra attīstību un atbalstīt jaunas skatuves mākslinieku paaudzes ienākšanu Latvijas teātrī. 

  Projekts "Jauno maiņa" īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "KultūrElpa" un Gētes institūta Rīgā finansiālu atbalstu.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisori
  Jurģis Lūsis, Anna Klišāne
  Dramaturģe
  Diāna Kondraša
  Scenogrāfe un kostīmu māksliniece
  Katrīna Ieva
  Komponisti
  Jurģis Lūsis, Anna Klišāne
  Producente
  Anna Ulberte

  Lomās

  Endīne Bērziņa, Klāvs Kristaps Košins
  Ilze Folkmane

  Pāra domas lido. Lido dažādos virzienos, kas variē no ļoti ikdienišķām pārdomām līdz depresīviem novērojumiem par sevi, saviem tuvākajiem un pasauli kopumā. Tieši te parādās cilvēciskas bailes palikt vienam un tikpat lielas bailes sevi saistīt ar neīsto cilvēku.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!