Dirty Deal Teatro

Dramaturģisko vēlēšanu vakari

  Izrādes ilgums: 3h
  Pirmizrāde: 08.16.2022

  Par izrādi

  Apskatot populārāko partiju priekšvēlēšanu programmas vairāku gadu griezumā, nemainīgi dažādos formulējumos izvirzās ilgtspējība, izglītība un ārējā drošība. Gaidot 14. Saeimas vēlēšanas, vēlamies uzdot jautājumu dramaturgiem - “Ko man šogad sludināt?” Pēc trīs gadiem pandēmijas un trīs mēnešiem kara ļoti daudzu vērtības un prioritātes ir mainījušās, bet vai tas tiks atspoguļots arī politisko partiju programmās pirms 14. Saeimas vēlēšanām? Vai arī joprojām lāpīsim tos pašus caurumus ar tiem pašiem greizajiem diegiem? Kā es, kā mākslinieks, vadītu savu valsti? 

  Deviņiem dramaturgiem tiks piedāvāta iespēja izvēlēties kādu no šīm trīs tēmām - ilgtspējība, izglītība, ārējā drošība - un izveidot dramaturģisku materiālu 20 minūtes garai teātra pieredzei ar 2-3 aktieriem. Katram dramaturgam tiks piesaistīts režisors un nepieciešamais aktieru daudzums, kuriem tiks dotas 36 stundas, lai materiālu transformētu par skatītājam pieejamu teātra pieredzi - izrādi, performanci, instalāciju, vai citu atbilstošāku formu. Radošā komanda veido savu “partiju” ar šo darbu kā savu priekšvēlēšanu programmu.

  Visus DDT programmas "Vasaras teātris Pārdaugavā" pasākumus finansē Rīgas dome.

  Trīs vakaros Dirty Deal Teatro mākslinieku veikums kļūs pieejams skatītajiem, kuriem tiks dota iespēja par sev atbilstošāko priekšvēlēšanu programmu nobalsot: 

  16. augustā - ilgtspēja; 

  23. augustā - izglītība; 

  30. augustā - ārējā drošība. 

  Vakars tiks veidots kā priekšvēlēšanu debates, katrai no partijām cenšoties piedāvāt labāko risinājumu sava vakara tēmai.

   Vakaru vadīs dramaturģe Diāna Kondraša.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Foto galerija

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!