Dirty Deal Teatro

Emanuēla Košina, Klāvs Kristaps Košins

Ceļos

  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 06.10.2022

  Par izrādi

  Izrāde tapusi sadarbībā ar laikmetīgās dejas mākslas sesto paaudzi - apvienību SIXTH.

  Izrādē “Ceļos” laikmetīgās dejas apvienība SIXTH deformē mītu par Orfeju – tā vietā, lai atskatītos un zaudētu mīļoto, šoreiz Orfejs dosies līdz galam. Apkopojot mēģinājumos gūto pieredzi un pārdzīvojumus, mākslinieki veido izrādi par bailēm un spēju tās pārvarēt. “Ceļos” horeogrāfijā svarīga ir virzība, kas simboliski ataino Orfeja mēroto ceļu. Horeogrāfe Emanuēla Košina kopā ar režisoru Klāvu Kristapu Košinu, atspoguļojot Orfeja iekšējo cīņu, vēlas saprast, kas notiek starp sākuma un galu punktu.

  SIXTH ir 14 līdzīgi domājošo dejotāju apvienība, kuras mērķis ir radīt laikmetīgu, iekļaujošu mākslu un izrādes, kas izgaismo sabiedrībā aktuālas tēmas un runā par to, kas personīgi aizkustinājis māksliniekus pašus. Dejotāju apvienība izveidojusies studiju laikā un pirmos sasniegumus guvusi laikmetīgās dejas izrādē “Glitch”.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Horeogrāfe
  Emanuēla Košina
  Režisors
  Klāvs Kristaps Košins
  Mūzikas autors
  Viliams Gella
  Māksliniece
  Elīna Šteinberga
  Producente
  Ģertrūde Upeniece
  Izpilda
  Laikmetīgās dejas apvienība SIXTH

  Lomās

  Gundega Rēdere, Roberta Gailīte, Simona Ozola, Kitija Geidāne, Katrīna Stepiņa, Līva Apšeniece, Ģirts Dubults, Vladimirs Goršantovs, Oskars Moore
  Sintija Siliņa
  www.dance.lv, 26.08.2022.

  Visu kustību materiālu ir radījusi horeogrāfe vienpersonīgi, tāpēc tas ir organisks un viendabīgs. Manā operatīvajā atmiņā tas saglabājies kā lauztās vertikalitātes (daudz ķermeņa augšdaļas noliekšanās), dziļo iesēdienu, roku daudzveidīgo līniju un pamīšus stiepta/kompresēta ritma zips. Gaumīgi dozēti izmantota metaforiskā “aizmugures telpa” – kā apziņa, kā vilcējspēks, kā aizturētājs, kā virziens un plakne kustībām.

  Lasīt pilnu recenziju
  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!