Dirty Deal Teatro

Elīna Gediņa

Atceries mani

  Izrādes ilgums: 55 min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 02.03.2023

  Par izrādi

  Kustību režisore Elīna Gediņa un laikmetīgās dejas apvienība "SIXTH" "Atceries mani" domā par neatbildētajiem un neatbildamajiem jautājumiem, šaubām, kas rodas, izaugot no drošā, kļūdas piedodošā studenta statusa, kā arī par bailēm, kas pārņem, nonākot vidē, kurā katra mākslinieka panākumi ir paša rokās.

  "Atceries mani" vēsta par ilūziju, kas sola, ka, sasniedzot iztēlotos mērķus, beidzot izdosies dzīvot pilnvērtīgi un jēdzīgi, tomēr izrādās, ka gaidītā sajūta krietni atšķiras no iedomātā. Kā samierināties ar šo pieredzi un saprast, ka ir normāli vilties, šaubīties, uztraukties par citu domām un jautāt sev – vai esmu savā vietā? Šīs raizes piedzīvo ikviens, un tās atgriežas arī turpmākās dzīves kritiskajos punktos. Ir svarīgi apzināties, ka viena atbilde nepastāv, jo galu galā dzīvošana ir process.

  Veidojot izrādes struktūru, Gediņa dejotājiem piedāvā Josifa Brodska uzurunu Dārmutas absolventiem 1989. gadā. Brodskis savā runā apgalvo, ka lielu daļu no tā, kas absolventus sagaida, izsauks garlaicība, un iesaka no tās nevis izvairīties, bet tieši pretēji – iegrimt tajā, sasniegt apakšu, atvērt kā logu uz laiku, laika bezgalību, tādējādi norādot uz cilvēka nenozīmīgumu tajā.

  Izrāde pieejama cilvēkiem ratiņkrēslos.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Idejas autore, kustību režisore
  Elīna Gediņa
  Horeogrāfija, izpildītāji
  laikmetīgās dejas kompānija SIXTH
  Video projekcijas
  Kristina Rezviha
  Kostīmi
  Elīna Pērkone
  Gaismas
  Andris Landaus
  Skaņa
  Viesturs Balodis

  Lomās

  Simona Ozola, Ģirts Dubults, Marģers Vanags, Katrīna Stepiņa, Līva Apšeniece, Vladimirs Goršantovs, Roberta Gailīte, Kitija Geidāne, Marija Saveiko, Oskars Moore

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!