Dirty Deal Teatro

Pēc grāmatas motīviem

sonāte skatuvei četrrocīgi

  Izrādes ilgums: 1h 45h
  Biļešu cenas: 9.00 /   15.00  Eur
  Pirmizrāde: 02.27.2019

  Par izrādi

  “Pēc grāmatas motīviem” ir Valteram Sīlim personiska izrāde. Viņš ir ne tikai tās režisors, bet arī dramaturģijas autors. Izrāde ir refleksija par Tomasa Bernharda romānu “Noriets”, kas apvienota ar režisora personisko pieredzi skolā, draudzību ar apmaiņas skolnieku, vācieti Jonatanu, kuru spēlē jaunā aktrise Alise Danovska.

  Teātra kritiķe Valda Čakare raksta: “Iestudējuma uzbūves vienkāršība izrādās maldinoša, jo Dirty Deal Teatro jaunajā “produktā” realitāte un fikcija, pagātne un tagadne, šķitums un īstenība savijas rafinētā, pulsējošā rakstā, kurš skatītāja prātu un jūtas sagūsta tieši ar savu nepabeigtību un atvērtību, aicinot analogus izrādes situācijai meklēt katram pašam savā pieredzē.” 

  Izrāde nominēta “Spēlmaņu nakts” balvai kategorijā:
  Gada mazās formas izrāde
  Gada sasniegums oriģināldramaturģijā
  Gada režisors – Valters Sīlis
  Gada gaismu mākslinieks – Jānis Sniķers

  T. Bernharda romāna “Noriets” fragmentus no vācu valodas tulkojusi Jana Vērdiņa.

  Izrāde latviešu un angļu valodā.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Dramaturģija un režija
  Valters Sīlis
  Teksti
  Tomass Bernhards, Francs Kafka, Kārlis Skalbe, Valters Sīlis, Alise Danovska, Jānis Kronis
  Scenogrāfija, kostīmi
  Uģis Bērziņš
  Skaņa
  Reinis Indāns
  Gaisma
  Jānis Sniķers

  Lomās

  Jānis Kronis, Alise Danovska
  Valda Čakare
  www.satori.lv, 26.03.2019

  Tomēr iestudējuma uzbūves vienkāršība izrādās maldinoša, jo Dirty Deal Teatro jaunajā produktā realitāte un fikcija, pagātne un tagadne, šķitums un īstenība savijas rafinētā, pulsējošā rakstā, kurš skatītāja prātu un jūtas sagūsta tieši ar savu nepabeigtību un atvērtību, aicinot analogus izrādes situācijai meklēt katram pašam savā pieredzē.

  Lasīt pilnu recenziju
  Mārīte Gulbe
  www.kroders.lv, 04.03.2019

  Šis ir ļoti personisks Valtera Sīļa iestudējums, kas skar radošo dzīvi un kur savijas domas par to, ko tu dari profesijā un kāda ir tava vieta attiecībā pret absolūtajiem ģēnijiem

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!