Dirty Deal Teatro

Jānis Balodis

OHH

bērnības instrukcijas

  Izrādes ilgums: 1h 30min
  Biļešu cenas: 9.00 /   15.00  Eur
  Pirmizrāde: 10.11.2019

  Par izrādi

  “Ohh” aizved skatītāju bērnībā, kurā ikviens no mums ir saņēmis neskaitāmas pamācības. Izrāde norisināsies miglas ieskautā virtuvē, kur, satiekot tagadnes un pagātnes tēlus un būtnes, skatītājs piedzīvo un kopīgi būvē sapni ar rituāla elementiem. 

  Izrādes režisors Jānis Balodis, kurš līdz šim Latvijā vairāk pazīstams kā dramaturgs par izrādi stāsta: “Izrāde “Ohh” ir iespēja meklēt un veidot teātra valodu, kura mani saista šobrīd. Ikviena izrāde ir sekošana noteikumiem. Dotie apstākļi teātrī parasti ir apsēsties tumsā, vērot izrādi un līdzpārdzīvot. Šajā izrādē skatītājs seko radošās komandas instrukcijām un piedalās izrādē ar visu savu ķermeni. Mēģinām atsaukt atmiņā jocīgas instrukcijas un norādījumus, kurus esam saņēmuši bērnībā, un šīs situācijas izspēlējam izrādē. Vai šīs instrukcijas mūs kaut kādā veidā turpina “instruēt” arī tagad?”

  Izrādē tiek izmantoti skatuves dūmi!

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Ideja un režija
  Jānis Balodis
  Autori un veidotāji
  Jānis Balodis, Ieva Kauliņa, Agris Krapivņickis, Ivars Krasts, Viesturs Balodis

  Lomās

  Agris Krapivņickis, Ivars Krasts
  Ilze Folkmane
  www.kroders.lv, 14.10.2019

  Tīri fiziski šis ceļojums ved no Dirty Deal Teatro vestibila uz šauru gaiteni ar krēsliem, bet pēc tam uz miglainu, no jebkādas realitātes atrautu virtuvi. Bet skatītāju galvās izrāde var aizvest vēl tālākā telpā (uz katra mājām) un arī laikā (uz bērnību).

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!