Dirty Deal Teatro

Linda Rudene

Armastus

dzīvesstāsta mēģinājums

  Izrādes ilgums: 1h 40min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 06.09.2019

  Par izrādi

  Savas otrās pusītes iepazīstināšana ar vecmāmiņu var izrādīties liels pārbaudījums, bet, ko darīt, ja notiek otrādi? Šajā stāstā galvenā varone nonāk neierastā situācijā, kad ome viņu iepazīstina ar savu četrpadsimt gadus jaunāko draugu. Jauna cilvēka parādīšanās omes dzīvē liek mazmeitai palūkoties uz omi vēl neredzētā gaismā un pārvērtēt, vai abām ierastais savstarpējo attiecību modelis nav traucējis vienai otru iepazīt pa īstam.

  *Armastus tulkojumā no igauņu valodas – mīlestība.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Dramaturģe
  Linda Rudene
  Režisore
  Inga Tropa-Fišere
  Scenogrāfe, kostīmu māksliniece
  Pamela Butāne
  Scenogrāfa asistente
  Elīna Valdmane
  Video mākslinieks
  Gatis Indrēvics
  Komponists
  Edgars Raginskis
  Gaismu mākslinieks
  Lauris Johansons
  Horeogrāfe
  Liene Grava

  Lomās

  Maija Arvena, Inta Tirole, Jānis Skanis
  Toms Čevers
  Kultūras diena, 24.06.2019.

  Izrāde Armastus aicina bez stereotipiem ļauties emocijām un atgādina, ka piepildīt savas vēlmes var jebkurā vecumā – kaut vai mīlēt un mīlēties zem galda sabiedriskā vietā.

  Lasīt pilnu recenziju
  Baiba Kalna
  www.kroders.lv, 12.06.2019.

  Izrādes pievienotā vērtība ir vēlme un aicinājums noņemt ikdienas stereotipu brilles un paraudzīties uz sevi, cilvēkiem apkārt un pasauli bez iestrādātiem šabloniskiem pieņēmumiem, kam nereti ar būtību ir visai maz sasaistes, jo vienmēr ir negaidītības momenta iespējamība. Un dzīve – tā vai citādi – tomēr ir brīnums. Vismaz, noskatoties šo izrādi, tā gribas domāt.

  Lasīt pilnu recenziju
  Valda Čakare
  www.satori.lv, 02.07.2019.

  Izrāde ir ne tikai par vecuma un jaunības atšķirīgajām pieredzēm, bet arī par teātri. Par attiecībām, kādas veidojas starp režisoru un aktieriem, par izteiksmes grūtībām un sarežģīto ceļu pie vienota pasaules redzējuma.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!