Dirty Deal Teatro

Andris Kalnozols

Benzīnvīrs

Kaspara G. sirreālā biogrāfija

  Izrādes ilgums: 1h 40min
  Pirmizrāde: 02.23.2015

  Par izrādi

  Agrāk viņu sauca par Kasparu G. Tagad viņš ir Benzīnvīrs. Netīrs, ģērbies vienās skrandās, viņš klaiņo pa dažādiem Latvijas benzīntankiem, elpo benzīnu un ļoti daudz smejas. Dažkārt viņu arestē kādas pašvaldības policija, aizved ārstēties, bet viņš vienmēr izbēg. Viņš izbēg, lai atgrieztos savā pasaulē, pilnā pārsteidzošu tēlu un notikumu.

  „Par Benzīnvīru es uzzināju diezgan daudz. Tik daudz, ka sapratu: es negribu to stāstīt. Es gribu parādīt – un reizē ar aktieriem un skatītājiem ielūkoties viņa pasaulē. Rakstot “Benzīnvīru”, sapratu, cik ļoti svarīgs ir skatpunkts, no kura uzlūkojama Kaspara G. biogrāfija. Šis punkts man māca – ir jāiztēlojas laimīgs Benzīnvīrs,” stāsta izrādes autors Andris Kalnozols.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Dramaturgs
  Andris Kalnozols
  Režisori
  Andris Kalnozols, Marta Elīna Martinsone
  Scenogrāfs
  Uģis Bērziņš
  Mūzikas autori
  Ivars Krasts, Toms Auniņš
  Horeogrāfe
  Katrīna Albuže
  Gaismu mākslinieks
  Rūdolfs Kugrēns

  Lomās

  Andrejs Možeiko, Ivars Krasts, Edgars Kaufelds

  Foto galerija

  Video

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!