Dirty Deal Teatro

Andrejs Polozkovs

Atpakaļ uz zemi

  Pirmizrāde: 04.25.2013

  Par izrādi

  Tajā brīdī, kad mums būs pieejama no izplatījuma uzņemta Zemes fotogrāfija, būs piedzimusi vēsturiski nozīmīga un liela ideja. 
  Angļu astronoms Freds Hoils, 1948

  Lielais sprādziens, cilvēki atstāj Āfriku, tiek uzņemta pirmā Zemes fotogrāfija no izplatījuma, kļūst patiešām skaidrs, ka Zeme ir apaļa… Visos cilvēces attīstības posmos mēs esam bijuši mājās – atradušies uz planētas Zeme. Vai arī, ja devušies ārpus tās robežām, tad vienmēr varējuši uz to paskatīties un apjaust – cik skaista izskatās lielā, zilā mellene visuma tumsā, es pavisam drīz atkal tur atgriezīšos.

  Bet kas notiek tad, ja cilvēks aizceļo uz turieni, no kurienes vairs mājas nesaskatīt?

  Atbildi uz šo jautājumu ir jāsniedz pirmajam latvietim, kurš devies visumā veikt ceļojumu apkārt Saulei. Viņš nav ne pats drosmīgākais, ne arī stiprākais, bet ir izrādījies vispiemērotākais vientulībai no visiem zemiešiem, jo ceļojums paredz to, ka, nonākot Saules otrā pusē, no redzesloka pazudīs Zeme. Vairākus mēnešus vienīgais, kas pavērsies skatienam, būs spoža Saule pilnīgi tumšās debesīs.

  Vai izvēlētais kandidāts spēs pārciest vislielāko vientulību cilvēces vēsturē? Vai mēs, palicēji, uztrauksimies par vientulībai vispiemērotāko cilvēku? 

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Andrejs Polozkovs
  Māksliniece
  Kate Krolle

  Lomās

  Valters Sīlis

  Foto galerija

  Video

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!