Dirty Deal Teatro

Rasa Bugavičute, Jānis Balodis, Klāvs Knuts Sukurs, Toms Auniņš

Bikts

  Pirmizrāde: 05.05.2010

  Par izrādi

  Četri varoņi katrs savā vidē, šaurā un noslēgtā telpā, uzdrīkstas uz mirkli atklāties. Viņu noslēpumi brīdī, kad tie pateikti skaļi, pārtop savdabīgā grēksūdzē. Viņu visu kopīgais grēks ir meli pašiem sev. Tieši šis atklāsmes mirklis ieinteresēja režisoru Elmāru Seņkovu, veidojot izrādi „Bikts”. Šajā izrādē ikviens no mums tika aicināts padomāt par to, cik atklāti esam pret sevi un citiem, kā mēs spēlējam to lomu, kuru mums ikdienā uzspiež sabiedrība un kuru mēs paši beigās pieņemam par savu.

  Iedvesmu noslēpuma tēmas pētīšanai deva projekts Post Secret, kura ietvaros mākslinieks Frenks Varens (Frank Warren) kolekcionēja un internetā publicēja cilvēku iesūtītos noslēpumus.

  2010. gadā izrādei “Bikts” tika piešķirtas vairākas “Spēlmaņu nakts” nominācijas kategorijā “Gada spilgtākā debija” – Jānim Balodim par dramaturģiju, Jurijam Djakonovam par aktierdarbu un Elmāram Seņkovam par režiju.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Elmārs Seņkovs
  Dramaturgi
  Rasa Bugavičute, Jānis Balodis, Klāvs Knuts Sukurs, Toms Auniņš
  Scenogrāfs
  Reinis Dzudzilo
  Muzikālais noformējums
  Toms Auniņš

  Lomās

  Jurijs Djakonovs

  Foto galerija

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!