Dirty Deal Teatro

Jānis Joņevs, Anete Konste

Zvērīgā mīla

bestiārijs

  Izrādes ilgums: 1h 15 min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 04.27.2017

  Par izrādi

  Iestudējuma pamatu veido Jāņa Joņeva un Anetes Konstes radītie stāsti, kuru galvenos varoņus (cilvēkus un zvērus) saista visdažādākas attiecības, savstarpējās atkarības un kaislības. Asprātīgi izgaismojot vairākas no neskaitāmi daudzajām cilvēka un dzīvnieka līdzās pastāvēšanas šķautnēm un meistarīgi spēlējoties ar zvērisko cilvēkā un cilvēcisko zvērā. Jo vai mēs maz zinām, kur viens sākas un otrs beidzas?

  “Ilgu laiku es uzskatīju, ka dzīvnieki nav nekas vairāk kā mehānismi, kuriem Providences nekļūdīgā roka liek darīt visu, kas nepieciešams gan viņu pašu, gan viņu pēcnācēju izdzīvošanai, bet, kad ieraudzīju mācīto cūku, kas nesen tika rādīta Londonā, mana pārliecība sašķobījās, un tagad es nezinu, ko domāt.”

  Sāra Trimere, 1788

  Izrāde par dzīvniekiem, kuri valda pār mūsu prātiem.

  *Izrāde nav ieteicama skatītājiem, kuri jaunāki par 16 gadiem.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Mārcis Lācis
  Dramaturgi
  Jānis Joņevs, Anete Konste
  Scenogrāfs un mākslinieks
  Kristians Brekte
  Mūzikas autors
  Matīss Runtulis
  Gaismu māksliniece
  Jūlija Bondarenko
  Horeogrāfe
  Katrīna Albuže

  Lomās

  Ivars Krasts, Marija Linarte, Klāvs Mellis
  Atis Rozentāls
  www.kroders.lv, 19.06.2017

  Atstājot bešā kaķmīļus, autori pievērsušies cūkām, jūrascūkām, suņiem, gliemežiem, iguānām un čūskām. Turklāt stāstos aprakstītās situācijas nebūt nav par “mīlu” zoofiliskā nozīmē un pat ne par dzīvnieku dievināšanu, bet drīzāk par cilvēka saskarsmi ar nepazīstamas pasaules sūtņiem dzīvnieku izskatā, kas noved pie paradoksāliem rezultātiem.

  Lasīt pilnu recenziju
  Elīna Gulbe
  www.satori.lv, 06.06.2017

  Reizēm Lācis ar aktieriem saviem zvēriņiem devis arī balsi. Šajā ziņā īpaši izdevusies ir epizode, kurā Ivars Krasts atveido suņu puiku Plāksteri un ar izmisīgi smilkstošu intonāciju lēni velk frāzi "Ejam ārā!". Tomēr lielākoties stāstos redzamie dzīvnieki, lai gan personificēti, veiksmīgi saglabājuši savu dzīvnieciskumu un instinktīvo dabu. Līdz ar to stāstu centrā joprojām ir cilvēki, to jūtas un pasaule, kurā lielākoties dominē vientulība, kuru izgaismo attiecības ar kustoņiem.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!