Dirty Deal Teatro

Austra Skujiņa, Mārtiņš Gūtmanis, Elza Marta Ruža

Saule riet austrumos

Eksistenciāls koncerts liriskā garā

  Izrādes ilgums: 1h
  Biļešu cenas: 9.00 /   12.00  Eur
  Pirmizrāde: 09.25.2021

  Par izrādi

  "Saule riet austrumos" ir jaunā režisora Mārtiņa Gūtmaņa izrāde, kuras dramaturģiju kopā ar režisoru veidojusi Elza Marta Ruža. 
  Izrāde ir muzikāla saruna ar Austras Skujiņas dzeju, kura ievedīs skatītāju dzejnieces domu pasaulē, pietuvojoties robežai starp sapni un nāvi. Izrādes mūzikas autori un izpildītāji ir jaunā aktrise Elīza Dombrovska un komponists Platons Buravickis.
  Izrādes veidotāji par “Saule riet austrumos” stāsta: “Dzejniece Austra Skujiņa 1932. gada 5. septembrī mira, ielecot Daugavā. Viņas dzejā atklājas spēcīga bezcerības izjūta, ko saasināja nabadzīgie dzīves apstākļi un nelaimīga mīlestība, taču tā saduras ar neizsmeļamu mīlestību pret dzīvi un ilgām dzīvot pilnvērtīgāka veidā. Iespējams, tieši šie sapņi un dzejnieces romantizētais dzīves skatījums noveda pie tik skaudras vilšanās realitātē, bet vai tas nozīmē, ka labāk nesapņot vispār? Vai sapni labāk "neguldīt šai pašā mirklī sirds kristalla zārkā vēl nedzimušu?”"

   

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Mārtiņš Gūtmanis
  Dramaturģijas autori
  Mārtiņš Gūtmanis, Austra Skujiņa, Elza Marta Ruža
  Mūzikas autori, izpildītāji
  Platons Buravickis, Elīza Dombrovska
  Kustību konsultante
  Roberta Gailīte
  Gaismu mākslinieks
  Niks Cipruss
  Producente
  Anna Ulberte.
  Piedalās
  Elīza Dombrovska, Platons Buravickis
  Scenogrāfe un kostīmu māksliniece
  Kristina Rezvohh

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!