Dirty Deal Teatro

Sapņu ķērāji

muzikāla līdzdalības izrāde bērniem

  • Izrāde bērniem
Izrādes ilgums: 1h
Biļešu cenas: 12.00 /   12.00  Eur
Pirmizrāde: 12.28.2023

Par izrādi

 

Sapņu ķērāju klubiņš uzņem jaunus biedrus! Kopā ar Elīzu, Jurģi un Annu varēsiet papildināt sapņu grāmatu ar saviem labajiem un arī ne tik jaukajiem sapņiem. Lai iemācītos no sliktā sapņa laicīgi pamosties, kopā ar sapņu klubiņa biedriem vajadzēs pārvarēt dažādus pārbaudījumus, kā arī palīdzēt citiem.

Visi jaunuzņemtie sapņu klubiņa biedri dosies kopīgā piedzīvojumā, lai atbalstītu senākos biedrus. Elīzai palīdzēsim atbrīvoties no vientulības bailēm, Jurģim no bailēm nebūt pirmajam, savukārt Annai no satraukuma par neiederēšanos. 

Tomēr “Sapņu ķērāju” klubiņa biedriem vajadzēs uzņemties vissvarīgāko misiju - papildināt sapņu grāmatu ar miegā piedzīvoto. Tikai daloties vienam ar otru, var iemācīties nebaidīties un saprast sapņus. Nākot uz izrādi, paņem līdzi kādu no saviem sapņiem.

Izrāde piemērota sākumskolas vecuma bērniem.

Lasīt vairākAizvērt

Tuvākās izrādes

Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

Režija
Roberts Dauburs
Autori, izpildītāji, mūzikas autori
Anna Klišāne, Elīza Dombrovska, Jurģis Lūsis
Teksts
Radošā komanda
Dramaturģija
Roberts Dauburs, Anna Klišāne
Scenogrāfija, kostīmi
Justīne Jasjukeviča
Gaismas
Niks Cipruss

Foto galerija

Izrādi atbalsta

Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!