Dirty Deal Teatro

Ludmila Roziņa

Piramīda

sajūtu pieredze divatā

  Izrādes ilgums: 1h
  Pirmizrāde: 11.29.2018

  Par izrādi

  Amerikāņu psihologs Abrahams Maslovs (1908–1970) definēja cilvēka dzīvi kā tiekšanos pēc piecu vajadzību (fizisko, drošības, mīlestības, atzinības un pašīstenošanās) apmierinājuma un secināja, ka cilvēku virza iekšējā nepieciešamība apmierināt šīs vajadzības, ko var paveikt tikai mijiedarbībā ar apkārtējo fizisko un sociālo vidi.

  Izrāde “Piramīda” ir eksperimentāli terapeitisks ceļojums emocionālajā pieredzē, kurā katram izrādes dalībniekam, mēģinot ierobežot kanoniskās cilvēka pamatvajadzības, tiek dota iespēja noteikt savu “laimes līmeni”. Šī būs intīma teātra pieredze, kurā gluži kā psihoterapeita kabinetā būs iespēja pētīt savas apslēptās un sociāli apslāpētās vajadzības. Izrāde veidota Latvijā līdz šim neatklātā sajūtu pieredzes estētikā, pilnībā izslēdzot redzes maņu un piedāvājot izrādes dalībniekiem doties dzirdes, taustes, ožas un garšas ceļojumā ar iztēles palīdzību.

  Izrāde sagatavota ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “„Latvijas skolas somas” satura radīšana” atbalstu, Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Viesturs Roziņš
  Dramaturģe
  Ludmila Roziņa
  Skaņu mākslinieks
  Normunds Zālamans

  Lomās

  Lauma Balode, Oskars Vīksne
  Ilze Folkmane
  www.kroders.lv, 04.12.2018

  Katrā Maslova piramīdas līmenī ir uzdevumi, sava iekšējā dramaturģija, un noslēgumā tiek uzdoti jautājumi, kas liek aizdomāties par savu pieredzi saistībā ar konkrēto līmeni. Šajos jautājumos tad arī visspilgtāk parādās izrādes terapeitiskā daba – tie ir dziļi personīgi un skar nopietnas tēmas

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!