Dirty Deal Teatro

Laila Burāne, Laura Upeniece

Pelmeņi un cigaretes

patiesos noziegumos balstīts stāsts

  Izrādes ilgums: 50min
  Biļešu cenas: 12.00 /   15.00  Eur
  Pirmizrāde: 04.22.2019

  Par izrādi

  Vai viņa būs sociālo pabalstu saņēmēja? Vai viņa būs tā, kas apzags veikalu? Vai viņa īrēs no tevis dzīvokli un pēc tam uzmetīs? Vai viņa būs kādam vedekla, sieva, māte? Vai viņai atņems bērnu? Vai tas nozīmē, ka viņa nemāk dzīvot?

  Jauno mākslinieču Lailas Burānes un Lauras Upenieces veidotā izrāde ir patiesos noziegumos balstīts stāsts par jaunas meitenes mēģinājumiem izdzīvot pasaulē un sabiedrībā, kurā spēles noteikumi un rīki katram iedalīti citādi un nevienlīdzīgi.

  “Pelmeņi un cigaretes” aicina iedziļināties pieredzē, ko parasti izvēlamies neredzēt, noticēt tam, kam vieglāk būtu neticēt, un sarunāties par cilvēka vērtību un mūsu atbildību vienam pret otru.

  Izrādes laikā var izplatīties specifiski aromāti.

  Izrāde paredzēta skatītājiem no 14 gadu vecuma.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Laila Burāne, Laura Upeniece

  Lomās

  Elizabete Skrastiņa, Agris Krapivņickis vai Rūdolfs Apse
  Toms Čevers
  Diena, 31.05.2019.

  Aktrises intonatīvi precīzā un empātiskā aktierspēle ļauj noticēt, ka Marijas trulā attieksme pret dzīvi un apkārtējiem, ko visai spilgti raksturo bagātīgā necenzētas leksikas krājuma demonstrēšana, un priekšlaicīgi modusies seksuālā apetīte nav galīgi nomākusi viņas bērna dvēseli

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!