Dirty Deal Teatro

Inga Tropa

Pārcēlāja

  Izrādes ilgums: 1h 20min
  Biļešu cenas: 18.00 /   25.00  Eur
  Pirmizrāde: 01.18.2023

  Par izrādi

  Izrādē "Pārcēlāja" skatītāji kopā ar Ingu iepazīs izrādes varoni mītisko Pārcēlāju, nonāks džungļos, upes dzelmē, Aiviekstes krastos un Ingas bērnības aptumšotajās takās.

  Pirms pasauli apturēja pandēmija, Inga devās atgūt savu fizisko un mentālo veselību uz džungļiem, tomēr tikai saslimstot vēl vairāk, viņai beidzot izdevās atlabt.

  Režisore par šo pieredzi stāsta: “Jau no cilvēces sākumiem viens no svarīgākajiem stāstiem ir par varoni, kurš izdzirdējis aicinājumu, dodas ceļā, veic dažādus uzdevumus, piedzīvo bīstamas situācijas, nomirst, lai atdzimtu, un atgriežas mājās. Mani ceļā sauca Pārcēlāja, aizvedot līdz Meksikas džungļiem, kur nāves gultā, slimības uzveikta, es pārstāju bēgt no sevis, ieskatījos pagātnes rētās un savas psihes aizaugušajās takās.
  Es ceru, ka šis pieredzes stāsts, kurā man nācās nosaukt lietas īstajos vārdos, arī pārējiem var palīdzēt apzināties, ka mēs savās slimībās un bēdās neesam vieni, ka ikviens no mums reizēm jūtas apmaldījies, ka tas ir tikai dabiski savas dzīves laikā krist, piecelties un iet tālāk, jo, kā čukst Pārcēlāja - dzimšana un miršana ir viens un tas pats.”

  Izrādē paredzēts neierasts vietu izkārtojums. Pirms izrādes lūgsim jums novilkt apavus. 

  Izrādē tiek izmantoti skatuves dūmi.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisore, dramaturģe
  Inga Tropa
  Producents
  Aksels Kaulakāns
  Izrādes māksliniece
  Kate Krolle
  Mūzika
  Edgars Raginskis
  Skaņas režisors
  Kārlis Tone
  Gaismu mākslinieks
  Lauris Johansons

  Lomās

  Inga Tropa
  Kitija Balcare
  lsm.lv, 18.02.2023.

  To, ka teātra atbildība ir palīdzēt noliegt vardarbības normalitāti, uzsver teātra pētniece Lūsija Nevita (Lucy Nevitt), gan piebilstot, ka skatītājam ir būtisks drošs attālums no patiesā vardarbības mirkļa. Teātra režisore un aktrise Inga Tropa šo šķietami drošo attālumu autordarbā \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Pārcēlāja\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" skatītājam saglabā, bet nesaudzē to dokumentalitātes raupjumā.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!