Dirty Deal Teatro

Inga Tropa

Pārcēlāja

  Izrādes ilgums: 1h 40min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 01.18.2023

  Par izrādi

   

  Izrādē "Pārcēlāja" skatītāji kopā ar Ingu iepazīs izrādes varoni mītisko Pārcēlāju, nonāks džungļos, upes dzelmē, Aiviekstes krastos un Ingas bērnības aptumšotajās takās.

  Pirms pasauli apturēja pandēmija, Inga devās atgūt savu fizisko un mentālo veselību uz džungļiem, tomēr tikai saslimstot vēl vairāk, viņai beidzot izdevās atlabt.

  Režisore par šo pieredzi stāsta: “Jau no cilvēces sākumiem viens no svarīgākajiem stāstiem ir par varoni, kurš izdzirdējis aicinājumu, dodas ceļā, veic dažādus uzdevumus, piedzīvo bīstamas situācijas, nomirst, lai atdzimtu, un atgriežas mājās. Mani ceļā sauca Pārcēlāja, aizvedot līdz Meksikas džungļiem, kur nāves gultā, slimības uzveikta, es pārstāju bēgt no sevis, ieskatījos pagātnes rētās un savas psihes aizaugušajās takās.
  Es ceru, ka šis pieredzes stāsts, kurā man nācās nosaukt lietas īstajos vārdos, arī pārējiem var palīdzēt apzināties, ka mēs savās slimībās un bēdās neesam vieni, ka ikviens no mums reizēm jūtas apmaldījies, ka tas ir tikai dabiski savas dzīves laikā krist, piecelties un iet tālāk, jo, kā čukst Pārcēlāja - dzimšana un miršana ir viens un tas pats.”

  Izrādē paredzēts neierasts vietu izkārtojums. 
  Izrādē tiek izmantoti skatuves dūmi.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

     Režisore, dramaturģe
     Inga Tropa
     Producents
     Aksels Kaulakāns
     Izrādes māksliniece
     Kate Krolle
     Mūzika
     Edgars Raginskis
     Skaņas režisors
     Kārlis Tone
     Gaismu mākslinieks
     Lauris Johansons

     Lomās

     Inga Tropa
     Kitija Balcare
     lsm.lv, 18.02.2023.



     Lasīt pilnu recenziju

     Foto galerija

     Izrādi atbalsta

     Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!