Dirty Deal Teatro

Diāna Kondraša, Roberts Dauburs

Neatlaidības spēles

Dokumentālā fantāzija

  Izrādes ilgums: 1h 10 min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 03.30.2022

  Par izrādi

  Izrāde "Neatlaidības spēles" seko līdzi Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidentes Daigas Dadzītes darbam ar Latvijas delegāciju ceļā uz Tokijas Paralimpiskajām spēlēm. 

  Galveno lomu izrādē spēlēs aktrise Daiga Gaismiņa, savukārt Agris Krapivņickis iejutīsies dažādās lomās, izrādei atspoguļojot problēmas, ar kurām delegācija saskaras - pasaules epidemioloģisko situāciju, elementāriem ikdienas sīkumiem, kā arī dažādu indivīdu un institūciju neizpratni par paralimpiskā sporta specifiku.

  Izrādes radošā komanda stāsta: “Veidot izrādi par Daigu Dadzīti mūs pamudināja centieni saprast, kā tieši atrast spēku nenolaist rokas lielu problēmu un satricinājumu priekšā. Ir pietiekami daudz stipru cilvēku, un tad ir tādi, kas ir pilnīgi neticami spēcīgi. Daiga Dadzīte pārvarējusi ne vien personīgus šķēršļus, bet arī daudz sasniegusi pielāgotībā visiem Latvijas cilvēkiem ar invaliditāti, vienlaicīgi vadot vienu no spēcīgākajām paralimpiskajām vienībām pasaulē.”

  Izrāde tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

  Izrādē smēķē.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Roberts Dauburs
  Dramaturģe
  Diāna Kondraša
  Horeogrāfe
  Gundega Rēdere
  Scenogrāfe
  Justīne Jasjukeviča
  Mūzikas autore
  Vija Moore
  Gaismu mākslinieks
  Niks Cipruss

  Lomās

  Daiga Gaismiņa, Agris Krapivņickis, Gundega Rēdere, Justīne Jasjukeviča
  Katrīna Rudzīte
  www.satori.lv, 26.07.2022.

  Izrādi caurstrāvo joki un ironija, kas ļauj runāt ar rotaļīgu un atbruņojošu vieglumu arī par bieži visnotaļ nomācošo pieredzi, kura saistīta ar dažādām pieejamības un citām ne visai iekļaujošas un izprotošas sociālās vides radītajām problēmām. Šīs ainas kalpo par atgādinājumu, ka spēja smieties ir vērtīgs emocionāls resurss, kas mazina spriedzi, sāpes un nereti, iespējams, ir vienīgā atslēga uz veselā saprāta saglabāšanu, saskaroties ar absurdo sadzīves realitāti.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!