Dirty Deal Teatro

Diāna Kondraša, Roberts Dauburs

Neatlaidības spēles

Dokumentālā fantāzija

  Izrādes ilgums: 1h 10 min
  Biļešu cenas: 9.00 /   12.00  Eur
  Pirmizrāde: 03.30.2022

  Par izrādi

  Izrāde "Neatlaidības spēles" seko līdzi Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidentes Daigas Dadzītes darbam ar Latvijas delegāciju ceļā uz Tokijas Paralimpiskajām spēlēm. 

  Galveno lomu izrādē spēlēs aktrise Daiga Gaismiņa, savukārt Agris Krapivņickis iejutīsies dažādās lomās, izrādei atspoguļojot problēmas, ar kurām delegācija saskaras - pasaules epidemioloģisko situāciju, elementāriem ikdienas sīkumiem, kā arī dažādu indivīdu un institūciju neizpratni par paralimpiskā sporta specifiku.

  Izrādes radošā komanda stāsta: “Veidot izrādi par Daigu Dadzīti mūs pamudināja centieni saprast, kā tieši atrast spēku nenolaist rokas lielu problēmu un satricinājumu priekšā. Ir pietiekami daudz stipru cilvēku, un tad ir tādi, kas ir pilnīgi neticami spēcīgi. Daiga Dadzīte pārvarējusi ne vien personīgus šķēršļus, bet arī daudz sasniegusi pielāgotībā visiem Latvijas cilvēkiem ar invaliditāti, vienlaicīgi vadot vienu no spēcīgākajām paralimpiskajām vienībām pasaulē.”

  Izrāde tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.

  Izrādē smēķē.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

   Režisors
   Roberts Dauburs
   Dramaturģe
   Diāna Kondraša
   Horeogrāfe
   Gundega Rēdere
   Scenogrāfe
   Justīne Jasjukeviča
   Mūzikas autore
   Vija Moore
   Gaismu mākslinieks
   Niks Cipruss

   Lomās

   Daiga Gaismiņa, Agris Krapivņickis, Gundega Rēdere, Justīne Jasjukeviča
   Katrīna Rudzīte
   www.satori.lv, 26.07.2022.

   Izrādi caurstrāvo joki un ironija, kas ļauj runāt ar rotaļīgu un atbruņojošu vieglumu arī par bieži visnotaļ nomācošo pieredzi, kura saistīta ar dažādām pieejamības un citām ne visai iekļaujošas un izprotošas sociālās vides radītajām problēmām. Šīs ainas kalpo par atgādinājumu, ka spēja smieties ir vērtīgs emocionāls resurss, kas mazina spriedzi, sāpes un nereti, iespējams, ir vienīgā atslēga uz veselā saprāta saglabāšanu, saskaroties ar absurdo sadzīves realitāti.

   Lasīt pilnu recenziju

   Foto galerija

   Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!