Dirty Deal Teatro

Paula Pļavniece

Nāves ēnā

izrāde – spēle* 5.-8.klašu skolēniem pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles motīviem

  • Izrāde bērniem
Izrādes ilgums: 1h 30min
Biļešu cenas: 9.00  Eur
Pirmizrāde: 02.14.2014

Par izrādi

Ko tu darītu, ja pēkšņi uzzinātu, ka turpmākās piecas dienas ir pēdējās tavā mūžā? Izrādē-spēlē “Nāves ēnā” tiks meklētas atbildes uz šiem un līdzīgiem jautājumiem, kas rodas, lasot R. Blaumaņa noveli. Tajā zvejniekiem, kas atrodas uz atlūzušā ledus gabala, ir jāspēj īsā laikā izdomāt, ko darīt un kā iespējams izglābties. Izrādē aktieri-spēles vadītāji Jānis un Andrejs mēģinās saprast noveles varoņu rīcības. 

*Izrāde-spēle ir izrādes žanrs, kurā skatītāji ir nevis vērotāji, bet aktīvi dalībnieki. Tā nav improvizācijas teātris un arī ne sporta spēle, bet gan izrāde, kurā būtisks ir arī skatītāju viedoklis un viņa līdzdalība atbilstoši konkrētās izrādes-spēles noteikumiem.

Izrādē tiek izmantoti skatuves dūmi!

Lasīt vairākAizvērt

Tuvākās izrādes

Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

Režisore
Paula Pļavniece
Scenogrāfe
Dace Sloka

Lomās

Jānis Znotiņš, Andrejs Polozkovs
Anna Auziņa
www.satori.lv, 15.05.2014.

Konkrētā izrāde – spēle ir mēģinājums tuvināt šo izcilo darbu mūsdienu bērnu izpratnei, izmantojot noveles universālo un racionālo aspektu. Dalībniekus aicina piedāvāt risinājumus: kā mēs piesaistītu sev kuģotāju uzmanību, ja būtu uz ledus gabala; kā mēs sildītos, kā sadalītu zivis vai vietas atbraukušajā igauņu laivā.

Lasīt pilnu recenziju
Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!