Dirty Deal Teatro

Inga Tropa

Misija: Zeme

zinātniska fantāzija bērniem par nākotni

  • Tiešsaistes izrāde
Izrādes ilgums: 1h
Biļešu cenas: 14.00 /   7.00  Eur
Pirmizrāde: 11.22.2020

Par izrādi

2118. gadā Elizabete un Jānis ir retie uz planētas Zeme vēl izdzīvojušie cilvēki, kas nolēmuši kosmosa kuģī doties prom uz citu galaktiku un meklēt jaunas mājas. Zeme ir palikusi neapdzīvojama, to skārušas dažādas ekoloģiskas nelaimes, resursi ir izsīkuši un dzīvā daba vairs nevar pastāvēt. 

Režisore Inga Tropa par izrādi stāsta: “Zeme ir pastāvējusi miljardiem gadu pirms mums – cilvēkiem. Tā pastāvēs arī bez mums. Izrāde uzburs sci-fi spriedzes pilnu misiju par tālu nākotni, kad cilvēce ir izpostījusi savas mājas un nu jāmeklē jaunas. Bet vai tādas vēl kaut kur kosmosā eksistē? Spraigā piedzīvojumā H2O institūta vecākais inspektors Jānis un biškope un zemes agroloģisko mērījumu pētniece Elizabete mēģinās tikt prom no izpostītās Zemes, bet gala rezultātā atradīs jaunās mājas nevis kosmosa dzīlēs, bet negaidīti tuvu.”

Izrāde norisinās tiešraidē platformā “Zoom”.
Izrāde paredzēta bērniem vecumā no 6 līdz 11 gadiem. 

Lasīt vairākAizvērt

Tuvākās izrādes

Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

Režisore
Inga Tropa-Fišere
Dramaturģijas autori
Inga Tropa, Elizabete Skrastiņa, Jānis KronisInga Tropa, Jānis Kronis
Scenogrāfija, gaisma un tehniskie risinājumi
Andris Landaus
Skaņa un tehniskie risinājumi
Viesturs Balodis
Izrādes koordinatore
Ilva Lorence

Lomās

Jānis Kronis, Elizabete Skrastiņa
Toms Čevers
www.kroders.lv, 25.11.2020.

Izrāde atgādina, ka glābiņš ir tepat vien blakus – cilvēka spējā vērst visu par labu, tieši tāpat, kā tas spēja visu izpostīt. Un arī attieksmē, kas ir vienīgais cilvēka gribai pakļautais mainīgais situācijā, kad no viņa nekas vairs nav atkarīgs. Tikai īstajā brīdī par to atcerēties un to izmantot! Tas ir tik vienkārši, cik viegli problēmas var risināt tikai bērni, un tas ir tik sarežģīti, cik grūti nākas pieņemt lēmumus pieaugušajiem.

Lasīt pilnu recenziju
Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!