Dirty Deal Teatro

Linda Rudene

Miega peles

iztēles pīkstiens vienā cēlienā

  • Izrāde bērniem
Izrādes ilgums: 1h
Biļešu cenas: 9.00 /   9.00  Eur
Pirmizrāde: 11.30.2019

Par izrādi

Kad cilvēku darba diena beigusies, Miega Peļu dežūras tikai sākas. Šīs miega patroneses katram piemeklē vispiemērotāko iemidzināšanas metodi un dara visu, lai cilvēces miega režīmā saglabātos miers un harmonija. Miega Peļu eksistence tiek apšaubīta, jo neviens tās nav saticis, bet varbūt tieši tāds ir peļu plāns – palikt nemanītām? Kas notiktu, ja mēs tās ieraudzītu?

Izrāde paredzēta pirmskolas in sākumskolas vecuma bērniem.
Izrādē tiek izmantoti skatuves dūmi!

 

Lasīt vairākAizvērt

Tuvākās izrādes

Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

Dramaturģe
Linda Rudene
Režisore
Paula Pļavniece
Scenogrāfs
Uģis Bērziņš
Kostīmu māksliniece
Berta Vilipsone
Gaismu mākslinieks
Niks Cipruss
Skaņa
Edgars Šubrovskis

Lomās

Ance Strazda, Ivars Krasts, Jānis Kronis, Klāvs Mellis
Aiga Dzalbe
www.satori.lv

Tēli bija krāšņi un izteiksmīgi, novērtējām gan varoņu spilgtos raksturus, gan izskatu, gan sirreālo darbības jomu – konspiratīvu organizāciju, kas specializējas iemidzināšanā un rūpējas, lai cilvēces miega režīms darbotos mierīgi un harmoniski. Jauks un noderīgs likās arī stilistiski atšķirīgais video, kurā dokumentālā vidē atklāts viss aizmidzināšanas metožu arsenāls – lēnā plakstiņu nolaišana, knābāšana ar galvu, aitiņu skaitīšana, augstas izšķirtspējas halucinācijas un citas konkrētai situācijai piemērojamas iespējas.

Lasīt pilnu recenziju

Video

Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!