Dirty Deal Teatro

Miglājs AJV*

Mantojums

sāga par varēšanu un nevarēšanu

  Izrādes ilgums: 1 h 20 min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 05.12.2023

  Par izrādi

  “Mantojums” balstīts dzejnieces un dramaturģes Annas Belkovskas personīgajā stāstā par viņu un viņas tēvu, tāpēc māksliniece vēlas skatītājus uz izrādi aicināt ar šādu ziņu:

  “Kad pirms diviem gadiem kopā ar Jāni un Viesturu sākām darbu pie izrādes, kas vispār vēl nelīdzinājās šī brīža “Mantojumam”, pirmajā mēģinājumā ierados ar stāstu, kuru līdz tam man bija ļoti grūti atklāt. Toreiz šajā stāstā vēl bija divi galvenie varoņi, tomēr tagad tas turpinās tikai ar mani, un kopā ar maniem kolēģiem man ir svarīgi izstāstīt to arī jums. 

  Agrā bērnībā man bija tētis, kas mācīja man skaitīt līdz 100, tētis, kas veicināja manu radošumu un vēl gadiem ilgi glabāja manus ne visai veiksmīgos māla trauciņus no keramikas nodarbībām. Arī vēlāk man šis tētis vēl bija, tomēr traumas un sāpes, ko viņš bija iemantojis savā bērnībā, kādā brīdī guva virsroku un rezultātā vajā arī mani vēl šodien. 

  Izrādē nerunāsim par manā īpašumā nonākušo divistabu dzīvokli Preiļos, bet gan par neredzamo mantojumu, kurš jānes gan man, gan maniem kolēģiem, gan ikvienam no skatītājiem. Šis mantojums var ieņemt mīlestības, trauksmes, atkarību, talanta, sāpju un vēl simtiem citu formu. Šoreiz runāsim konkrēti par manu pūru, bet no sirds ceru, ka jums mani uzklausīt būs tik pat nozīmīgi kā man ar jums dalīties un būt vienā telpā.” 

  Izrāde piemērota bērniem no 14 gadu vecuma.

   

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

     Dramaturģija, režija
     Jānis Balodis, Anna Belkovska, Viesturs Balodis
     Mūzika
     Viesturs Balodis
     Horeogrāfs
     Ģirts Dubults
     Izrādes māksliniece
     Ieva Kauliņa
     Gaismas
     Andris Landaus

     Lomās

     Jānis Balodis, Anna Belkovska, Viesturs Balodis

     Foto galerija

     Izrādi atbalsta

     Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!