Dirty Deal Teatro

Valters Sīlis

Mammu!

visa dzīve vienā dienā

  Izrādes ilgums: 1h 20
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 04.11.2023

  Par izrādi

   

  Režisors un dramaturgs Valters Sīlis izrādē “Mammu!” vēlas saprast, ko spējam vai nespējam sev un citiem piedot dzīves laikā.

  Izrādes centrā būs Ausma (Inese Pudža), kas pamostas svešā gultā un neatpazīst telpu, kurā atrodas, kā arī nekādi nespēj pakustēties vai piecelties no gultas. Pa Ausmas māju staigā sveša sieviete. 

  Lai gan Ausma nevar pamest gultu, viņa dosies ceļojumā, kas aptver plašu laiku un telpu, un atklās skatītājiem dzīves stāstu, kuru neizbēgami ietekmējuši Latvijas vēsturiskie notikumi.

  "Teātrī reti iespējams darboties šausmu žanrā. Ir grūti radīt sajūtu, ka aktieri uz skatuves ir patiesās briesmās. Tā radās ideja darbam, kurā vismaz pirmās izrādes minūtes, atbilst šim žanram. Pieauguši cilvēki briesmu, apjukuma un pirmsnāves brīžos mēdz saukt pēc mammas vai tēta, un tieši šādā brīdī sāksies izrāde," Valters Sīlis

  Izrādē smēķē!

  Izrāde latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā. 

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režija, dramaturģija
  Valters Sīlis
  Izrādes mākslinieks
  Uģis Bērziņš
  Skaņas dizains, mūzikas autors
  Gatis Krievāns
  Gaismu mākslinieks
  Lauris Johansons

  Lomās

  Indra Briķe, Jānis Kronis, Ilva Centere, Inese Pudža, Vilma Landaus
  Kultūras diena, 29.04.2023.

  Izrādē Mammu! Valters Sīlis apvieno savu interesi par divām tēmām. Pirmkārt, tā ir konkrētu vēstures notikumu ietekme uz cilvēka likteni. Arī Ausmas gadījumā runa ir par konkrētiem mezgla punktiem, kas neatgriezeniski maina ģimenes locekļu dzīvi. Otrkārt, ne pirmo reizi Valtera Sīļa izrāžu varones ir nostādītas situācijā, kad nākas cīnīties ar fiziskas vai garīgas slimības radītiem šķēršļiem. Izrādē Mammu! sieviete nespēj staigāt, bet to, cik veca viņa ir stāsta vēstīšanas brīdī, skatītājs uzreiz neuzzina. Taču skaidrs ir tas, ka Ausmas gremdēšanos nodzīvotā mūža mirkļos stimulē tieši tas, ka viņai nav iespēju aktīvi dzīvot tagadnē.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!