Dirty Deal Teatro

Klāvs Kristaps Košins, Diāna Kondraša

Konklāvs

kinga etīde jauniešiem

  Izrādes ilgums: 1h
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 09.09.2021

  Par izrādi

  Virs Vatikāna paceļas balti dūmi - konklāvs ir ievēlējis pāvestu. Tikmēr Rīgā, Baznīcas ielā 9/11 piestāj policijas busiņš.

  Lēmums par speciālās izmeklēšanas darbības - speciālā izmeklēšanas eksperimenta veikšanu neatliekamā kārtībā:

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī 2020. gada 14. janvārī tika uzsākts kriminālprocess ar lietas Nr.5248542527 par to, ka 2020. gada 14. janvārī tika iegūtas ziņas par narkotisko vielu nelikumīgu realizāciju Rīgas reģiona teritorijā. Liecinieks savās liecībās norāda, ka pazīst vīrieti ar segvārdu “Konklāvs”, kurš nodarbojas ar narkotisko vielu-marihuānas realizāciju. Šā brīža pirmstiesas procesa stadijā ir radušies izmeklēšanai labvēlīgi apstākļi, kas ļauj nekavējoties veikt kriminālprocesuālās darbības narkotisko vielu nelegālas aprites apkarošanai, vienlaicīgi pārtraucot personu noziedzīgās darbības.

  Izrāde “Konklāvs” ir krimināls detektīvs, kas balstīts Klāva Kristapa Košina personiskajā, dokumentālajā stāstā par atkarībām šī vārda visplašākajā nozīmē. Izrāde ir Klāva diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūras akadēmijas “Dramatiskā teātra režijas mākslas” kursu.

  Izrāde tapusi ar Latvijas Kultūras akadēmijas, Eduarda Smiļģa teātra muzeja un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

  Izrāde 2021. gadā saņēmusi Spēlmaņu nakts balvu par nebijušu atkailinātu patiesības pakāpi, par galvenā varoņa pašatklāsmes ceļu, kurā no izmisuma dzīlēm piedzimst viņa laikabiedriem noderīgas atziņas.

   

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Klāvs Kristaps Košins
  Dramaturģija
  Diāna Kondraša, Klāvs Kristaps Košins
  Scenogrāfija, kostīmi, video
  Apvienība Grāfienes - Marianna Lapiņa, Dace Ignatova, Justīne Jasjukeviča
  Muzikālās partitūras autors
  Viktors Roze
  Gaismu mākslinieki
  Niks Cipruss, Andris Landaus
  Kustību konsultante
  Laura Gorodko
  Izpildproducente
  Anna Ulberte
  Producenti
  DDT, LKA

  Lomās

  Endīne Bērziņa, Klāvs Kristaps Košins, Jurģis Lūsis

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!