Dirty Deal Teatro

Valters Sīlis

Konference visumā labiem cilvēkiem

līdzdalības izrāde

  Biļešu cenas: 12.00 /   12.00  Eur

  Par izrādi

  Visumā labi cilvēki ir spiesti par visu uzņemties atbildību. Par klimata pārmaiņām, par importu no agresorvalstīm, par katru noklīdušu plastmasas maisiņu, par brīvā tirgus ietekmi uz cilvēkiem, par viltus ziņām. Tas viss tiek uzkrauts katra indivīda sirdsapziņai.
  Taču mēs to neesam pelnījuši. Mums nav jājūtas vainīgiem. Mums ir JĀBŪT laimīgiem.

  Šajā izrādē skatītāji aicināti piedalīties konferencē, uz kuru ieradušās interesantas personības, kompetentas dažādās jomās, kas dalīsies savā pieredzē ar pielāgošanos šim sarežģītajam laikam. Tomēr izrādē aktieru nebūs. Ieradīsieties tikai jūs. 
  Katram no jums būs iespēja iejusties kāda konferences dalībnieka tēlā, taču izvēle - runāt un cik daudz - būs tikai jūsu ziņā.

  Izrādes “Konference visumā labiem cilvēkiem” režisors un dramaturgs Valters Sīlis, veidojot šo darbu uzdevis jautājumus - kā mēs esam raduši eksistēt mūsu sabiedrībā? Vai izjūtam, cik ļoti esam atkarīgi viens no otra, vai izprotam šo savstarpējo atkarību ikdienā? Kā esam raduši veidot attiecības ar saviem līdzcilvēkiem? Vai mēs vēlamies viņiem pakalpot, viņus izmantot, vai vienkārši sadzīvot? Visticamāk vienkārši vēlamies būt atbildīgi sabiedrības locekļi, iederēties un būt noderīgi, vēlamies uzticēties un būt uzticami. Par kādiem cilvēkiem mēs kļūstam, kad šīs vēlmes tiek izmantotas ļaunprātīgi?

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Režisors
  Valters Sīlis
  Dramaturģiskais konsultants
  Anna Belkovska
  Gaismu mākslinieks
  Andris Landaus
  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!