Dirty Deal Teatro

Kate Krolle, Valters Sīlis

Izskatās, ka tu mirsi

  Izrādes ilgums: 1h 15min
  Biļešu cenas: 12.00 /   15.00  Eur
  Pirmizrāde: 02.21.2020

  Par izrādi

  Vai cilvēku domas ir individuālas, vai divas biogrāfijas var saplūst vienā, vai mēs katrs esam unikāls veidā, kā pavadām savu dzīvi? Ik pa reizei mūsu mūžā ir kāds dramatisks notikums, bet lielāko daļu mēdzam būt ar sevi un savās domās, ar notikumiem, kuri mums neliek mieru, ar pagātni, kuru mēs atkārtojam un atkārtojam savā prātā. Māksliniece Kate Krolle un režisors Valters Sīlis pēc desmit gadiem atkal satiekas un  kā līdzautori veido darbu Dirty Deal Teatro.

  Producē Dirty Deal Teatro, Latvijas Jaunā teātra institūts.

  Izrāde tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Baltijas Kultūras fonda, Volksbühne un Kulturstiftung des bundes atbalstu.

   

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Autori
  Kate Krolle, Valters Sīlis
  Mākslinieks
  Reinis Bērziņš
  Skaņu partitūra
  Arvīds Saulītis
  Gaismu mākslinieks
  Jānis Sniķers
  Kustību konsultante
  Elīna Lutce

  Lomās

  Valters Sīlis, Kate Krolle
  Juta Ance Romberga
  www.satori.lv, 09.04.2020

  Tekstos izskanējušās pārdomas, šaubas un to atkārtojumi sasaucās arī ar manu personīgo novietojumu pasaulē un domāju – ne tikai ar manu vien. Galu galā, mēs visi ik dienas mēģinām kaut ko radīt. Un droši vien jābūt īpaši apdāvinātam vai varbūt ķertam, lai nešaubītos par radītā nepieciešamību/kvalitāti u.c. dotumiem.

  Lasīt pilnu recenziju
  Atis Rozentāls
  Kultūras diena, 15.03.2020.

  Man šķiet, ka svarīgākais šajā gadījumā ir mākslinieku īstenotā pašrefleksijas iespēja, iepazīstinot skatītāju ar savām domām un sajūtām. Piemēram, zīmīga ir epizode, kurā Valtera Sīļa varonis cenšas dažādās valodās socializēties. Tas kopumā padara iestudējumu par apliecinājumu nevis rezultāta beigām, bet procesa vērtībai un no šāda skatpunkta var kļūt par impulsu arī tālākai radoši noskaņota skatītāja refleksijai jau savu projektu un ieceru līmenī.

  Lasīt pilnu recenziju
  Baiba Kalna
  www.kroders.lv, 28.02.2020.

  Izrāde ir būtiska kā eksperimentāls radošās laboratorijas darbs, kurā intriģē divu radošu personību kopīgā autorība un sadarbība.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!