Dirty Deal Teatro

Kate Krolle, Valters Sīlis

Izskatās, ka tu mirsi

  Izrādes ilgums: 1h 15min
  Biļešu cenas: 9.00 /   12.00  Eur
  Pirmizrāde: 02.21.2020

  Par izrādi

  Ko jaunu par sevi var uzzināt, pazaudējoties otra biogrāfijā?

  Izrāde “Izskatās, ka tu mirsi” ir mākslinieku Valtera Sīļa un Kates Krolles publiska drosmes pārbaude un psiholoģisks pētījums pašiem par sevi, savām atmiņām un radošā procesa sākumu un galu.

  Veidojot attiecības ar citiem, ir viegli nospraust savas identitātes robežas, tomēr, kad esam vieni, tā šķietami izplūst un ir grūti definējama. Iespējams, ka patiesībā esam ļoti līdzīgi. Mūsu izpratne par sevi mainās ilgstošā prombūtnē un vientulībā, īpaši dzīvojot citā kultūrā, dabas un pilsētas ainavā, kas liek sevi ieraudzīt ārpus ierastajiem apstākļiem.

  Mākslinieki izrādē salīdzina savas pieredzes, lai saprastu, kas tajās ir kopīgs un atšķirīgs. Kas ir tas, ko atceramies? Ja vispār atceramies.

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Autori
  Kate Krolle, Valters Sīlis
  Mākslinieks
  Reinis Bērziņš
  Skaņu partitūra
  Arvīds Saulītis
  Gaismu mākslinieks
  Jānis Sniķers
  Kustību konsultante
  Elīna Lutce

  Lomās

  Valters Sīlis, Kate Krolle
  Juta Ance Romberga
  www.satori.lv, 09.04.2020

  Tekstos izskanējušās pārdomas, šaubas un to atkārtojumi sasaucās arī ar manu personīgo novietojumu pasaulē un domāju – ne tikai ar manu vien. Galu galā, mēs visi ik dienas mēģinām kaut ko radīt. Un droši vien jābūt īpaši apdāvinātam vai varbūt ķertam, lai nešaubītos par radītā nepieciešamību/kvalitāti u.c. dotumiem.

  Lasīt pilnu recenziju
  Atis Rozentāls
  Kultūras diena, 15.03.2020.

  Man šķiet, ka svarīgākais šajā gadījumā ir mākslinieku īstenotā pašrefleksijas iespēja, iepazīstinot skatītāju ar savām domām un sajūtām. Piemēram, zīmīga ir epizode, kurā Valtera Sīļa varonis cenšas dažādās valodās socializēties. Tas kopumā padara iestudējumu par apliecinājumu nevis rezultāta beigām, bet procesa vērtībai un no šāda skatpunkta var kļūt par impulsu arī tālākai radoši noskaņota skatītāja refleksijai jau savu projektu un ieceru līmenī.

  Lasīt pilnu recenziju
  Baiba Kalna
  www.kroders.lv, 28.02.2020.

  Izrāde ir būtiska kā eksperimentāls radošās laboratorijas darbs, kurā intriģē divu radošu personību kopīgā autorība un sadarbība.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!