Dirty Deal Teatro

Endīne Bērziņa

ES

traģikomēdija

  Izrādes ilgums: 1h
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 05.30.2024

  Par izrādi

  Vēl viena diena, vēl viens izaicinājums - es. Neatlaidīga pašuzlabošanās. Nemitīga domu pārstrāde. Es esmu sportiste, vismaz tā man patīk domāt. Pirms desmit gadiem kāds ārsts teica, ka man sirdī ir caurums, vajadzētu slodzi vismaz uz pusi samazināt. Es to palielināju, jo dzīvoju laikā, kurā šķiet, ka nedrīkst apstāties. Kad es satraucos un pārdzīvoju, un tas notiek katru dienu, es ļoti daudz ēdu. Vēlāk  es sev pārmetu pārmērīgo ēšanu un eju sportot, vai arī dziedu, vai arī skrienu un dziedu. Man ir sarežģītas attiecības ar sevi, bet vēl sarežģītākas tās ir ar apkārtējiem.
  Šī izrāde ir par "es" un mani citu acīs, un to, kā tas iespējams rosina ēst mazāk.

  Izrādes mūziku radījusi grupa TRĪSAS (Endīne Bērziņa, Sabīne Alise Ozoliņa, Jete Anna Puriņa) - trīs sievietes, trīs sintezatori un neizsmeļamas skaņu variācijas.

  Izrāde būs režisores Endīnes Bērziņas maģistra darbs Latvijas Kultūras akadēmijas studiju programmā "Audiovizuālā un skatuves māksla".

  Izrādi atbalsta Latvijas Kultūras akadēmija.

   

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

      Autore, režisore, izpildītāja
      Endīne Bērziņa
      Orģinālmūzikas autori un izpildītāji
      Grupa TRĪSAS
      Gaismu mākslinieks
      Andris Landaus
      Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!