Dirty Deal Teatro

Linda Rudene

Ēdenes dārzs

Muzikāla kataklizma

  Izrādes ilgums: 1h 35min
  Pirmizrāde: 08.11.2021

  Par izrādi

  Lindas Rudenes un Paulas Pļavnieces brīvdabas izrāde ir stāsts par trīs kolorītiem kungiem, kuri ilgstoši mitinās pašvaldībai piederošā teritorijā. Katrs no viņiem šeit atradis to pēc kā ilgojas, ko tādu, kas nošņurkušā zemes gabalā liek saskatīt personīgo paradīzi. Tomēr viss mainās, kad ierasti gauso kungu sadzīvi satricina negaidīta vizīte un “diena parastā” arvien vairāk sāk šķist kā “diena pastarā”. Vai kungi būs spējīgi glābt savu paradīzes zemi? Un vai mēs esam gatavi mainīt paradumus, lai glābtu savu paradīzi no bojāejas?

  Izrāde tapusi sadarbībā ar biedrību “Zaļā brīvība” un reflektē par vides un klimata izmaiņu problēmām, kas mūs sagaida nākotnē, un notiek jau tagad.
   

  Visus DDT programmas "Vasaras teātris Pārdaugavā" pasākumus finansē Rīgas dome.

    Pirms izrādes skatītājus pie Botāniskā dārza kasēm (Rīga, Kandavas iela 2) sagaidīs kāds no DDT darbiniekiem, kuram uzrādīsiet ielūgumu.


  Aicinām ierasties no plkst. 18:00, lai pirms izrādes baudītu pastaigu pa Botānisko dārzu, kā arī atgādinām, ka izrāde norisināsies ārā jebkādos laikapstākļos. Ierosinām tiem izvēlēties piemērotu apģērbu. 

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Dramaturģe
  Linda Rudene
  Režisore
  Paula Pļavniece
  Mūzika un skaņa
  Arvīds Saulītis, Rūta Ķergalve
  Scenogrāfe
  Austra Hauks
  Kostīmu māksliniece
  Elīna Pērkone
  Gaismu mākslinieks
  Andris Landaus
  Producente
  Laine Pole
  Horeogrāfs
  Rūdolfs Gediņš

  Lomās

  Ivars Krasts
  (Klusais)
  Jānis Kronis
  (Zigis)
  Matīss Budovskis
  (Lotārs)
  Anta Aizupe
  (Ierēdne)
  Ilze Kļaviņa
  Kultūrzīmes

  Selekcionētu koku apskautais ceļš uz izrādi līkumo gar krāšņi zaļojošiem puduriem un it kā starp citu ved arī gar vīģes koku. Tas ar vējā līksmi plīvojošiem augļiem atgādina par to biblisko paradīzes mītu, kur, padzīti no paradīzes, Ieva un Ādams savu kailumu sedz ar šī svētā koka lapām.\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\n\\\\\\\\\\\\\\\\r\\\\\\\\\\\\\\\\nVīģes koks un izvēlētā izrādes norises vieta saskan arī ar iestudējuma satura jautājumiem par ekoloģijas tēmu – vai mēs uz zaļās planētas jau dzīvojam kā paradīzē un vai mums pietiks gan spēka, gan atjautības, lai glābtu trauslo harmoniju no bojāejas?

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Izrādi atbalsta

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!