Dirty Deal Teatro radies 2007. gada vasarā, nelielai domubiedru grupai nolemjot veidot savu teātri – alternatīvu valsts teātriem. No 2007. gada līdz 2009. gadam Dirty Deal Teatro atradās Andrejsalā, kas tolaik bija aktīvs mākslas un kultūras dzīves centrs. Šajā laika posmā izveidojās veiksmīga sadarbība ar objektu teātra grupu UMKA.LV, kurā tai laikā darbojās Armands Berģis, Ģirts Šolis, Andris Kalnozols, Gints Širmelis-Širmanis un Mārcis Lācis, kā arī ar jaunajiem režisoriem Valteru Sīli un Mārtiņu Eihi (radošā apvienība Nomadi).

Kopš 2009. gada vasaras Dirty Deal Teatro mājvietu radis Spīķeru kvartālā. Šeit savas pirmās izrādes veidojuši režisori Vladislavs Nastavševs, Jurijs Djakonovs, Elmārs Seņkovs, Dmitrijs Petrenko, Kārlis Krūmiņš, scenogrāfs Reinis Dzudzilo, dramaturgi Jānis Balodis, Rasa Bugavičute-Pēce u.c. Ar laiku ir paplašinājies mākslinieku loks, kas savus darbus regulāri izvēlas iestudēt Dirty Deal Teatro, notiek aktīva sadarbība ar jaunajiem teātra profesionāļiem, kā arī Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mākslas studentiem.

2013./2014. gada sezonā līdz ar izrāžu cikla “Līdz 18” izveidošanu Dirty Deal Teatro īpašu uzsvaru sāka likt uz daudzveidīgu izrāžu veidošanu bērniem un pusaudžiem, un to iekļaušanu Dirty Deal Teatro repertuārā. 2014./2015. gada sezonā sadarbībā ar biedrības Ascendum bērnu kultūras projektu “Garā Pupa” tika izveidots stabils bērnu un jauniešu repertuārs “Šmulītis”. Šī repertuāra izrādes aicina jaunos skatītājus domāt līdzi un iesaistīties izrādes notikumā, veidojot priekšstatu par laikmetīgu teātri, kā arī atklājot mākslas nozīmīgo lomu cilvēka iekšējās pasaules bagātināšanā.
2016./2017. gada sezonā Dirty Deal Teatro ir izveidojis arī izrāžu ciklu “Jaunie pieaugušie”, kas radies ar vēlmi aktuālā un laikmetīgā teātra valoā uzrunāt jaunus cilvēkus vecuma grupā no 15 – 24 gadiem.

Līdzās teātra un dejas izrādēm Dirty Deal Teatro organizē arī citus ar skatuves mākslu saistītus pasākumus – jaunās dramaturģijas lasījumu ciklu “10 minūtes slavas”, meistardarbnīcas jaunajiem teātra profesionāļiem, viesizrādes Latvijas reģionos un ārvalstīs, dienas izrādes skolēniem, izglītojošus projektus un diskusiju ciklus par sociālpolitiskām tēmām.
Kopš 2009. gada DDT rīko starptautisku mākslas festivālu “Dirty Drama”, kurā norisinās dažādi pasākumi (meistarklases, lekcijas, diskusijas un prezentācijas), katrā no reizēm pievēršoties citai sabiedriski un politiski aktuālai tēmai. Teātris piedalās arī lielākajos pilsētas kultūras pasākumos – Rīgas pilsētas svētkos, mūsdienu kultūras forumā “Baltā nakts” u.c.

2009./2010. gada sezonā Dirty Deal Teatro ieguva prestižo Latvijas teātra balvas “Spēlmaņu nakts” specbalvu par konsekventiem savdabīgas un novatoriskas teātra valodas meklējumiem. 2010./2011. gadā izrāde “Visi mani prezidenti” saņēma balvu kā gada latviešu autora darba iestudējums (dramaturgs Jānis Balodis). Savukārt 2011./2012.gadā Dirty Deal Teatro saņēma sešas nominācijas dažādās kategorijās.
2015./2016. gada “Spēlmaņu nakts” balvai nominētas divas izrādes kategorijā “Gada sasniegums oriģināldramaturģijā” – izrādes “Andrievs Niedra” (dramaturgs Kārlis Krūmiņš) un “Gruzona ehinokaktuss” (dramaturgi Anete Konste, Edmunds Frīdvalds un Mārcis Lācis).