Dirty Deal Teatro

Justīne Kļava, Kārlis Krūmiņš, Klāvs Mellis

Triptihs: Džeks Uzšāvējs, Skittles, Ludzas kadriļa

  Izrādes ilgums: 3h
  Biļešu cenas: 18.00 /   25.00  Eur
  Pirmizrāde: 10.07.2020

  Par izrādi

  “Triptihs: Džeks Uzšāvējs, Skittles, Ludzas kadriļa” ir trīs dramaturgu – Justīnes Kļavas, Kārļa Krūmiņa un Klāva Meļļa – pārdomas par varas izpausmēm mūsdienu sabiedrībā, apvienojot mākslinieku dažādos skatījumus vienā mākslas darbā:

            Justīnes Kļavas komēdija “Džeks Uzšāvējs” notiek mazpilsētas policijas iecirknī, kur divi jauni izmeklētāji, ņemot talkā kailu dibenu fotogrāfijas, cenšas atrisināt kādu absurdu noziegumu. Luga ir mēģinājums noskaidrot, kā aizvainojums, bailes un alkas pēc mīlestības un atzinības neapzināti ietekmē indivīda piesliešanos tai vai citai uzskatu sistēmai.

            Kārļa Krūmiņa skolas detektīvs “Skittles” risina konfliktu starp skolēniem un pedagogiem, kas radies pēc tam, kad pārkāpumu dēļ no skolas tiek izslēgti vairāki jaunieši. Vai uzvarēs draudzība un cilvēcība vai likumi un noteikumi?

            Klāva Meļļa “Ludzas kadriļa” ir gandrīz drāma, kas norisinās starp diviem attiecību sarežģījumos nonākušiem jauniešiem. Tas ir darbs par mīlas krīzēm, attiecību revolūcijām un par patriotismu, kā sacītu prezidents Levits – valstsgribu. Arī par to, vai un cik lielā mērā ir jēga koķetēt ar tādu izteiksmes līdzekli kā pavisam vienkāršs un klajš tiešums.

  Izrāde nav piemērota skatītājiem, kas jaunāki par 16 gadiem!
  Tiek izmantota necenzēta leksika! Izrādē smēķē un tiek izmantoti skatuves dūmi!

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Dramaturgi
  Justīne Kļava, Kārlis Krūmiņš, Klāvs Mellis
  Režisore
  Paula Pļavniece
  Scenogrāfe
  Austra Hauks
  Horeogrāfs
  Rūdolfs Gediņš
  Skaņu mākslinieks
  Reinis Indāns
  Gaismu mākslinieks
  Jānis Sniķers
  Tērpu māksliniece
  Elīna Pērkone

  Lomās

  Ance Strazda, Inta Tirole, Anna Klēvere, Ivars Krasts, Jānis Kronis, Agris Krapivņickis, Andis Strods
  Normunds Akots
  www.la.lv, 15.11.2020.

  “Redze ir distancēšanās maņa, bet dzirde ir vienotības maņa”, un teātris piedāvā mums to izkopt, lai kopīgi pārvarētu bailes, kas bieži liek cilvēkam rīkoties ne tā, kā vajadzētu, un iemācīties stāties tām pretī visās varu spēlītēs.

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!