Dirty Deal Teatro

Ilze Bloka, Madara Rutkēviča

Sēņošanas čempionāts 2021

1 daļā

  Izrādes ilgums: 45 min
  Biļešu cenas: 12.00 /   18.00  Eur
  Pirmizrāde: 11.16.2021

  Par izrādi

  Dabas entuziastes Valdas vadīto sēņošanas čempionātu var salīdzināt ar tādu sporta veidu, kāda nav nekur citur pasaulē. Viņai ir izdevies padarīt sēņošanu ne vien par izklaides pasākumu, bet par visas valsts mēroga notikumu. Pie viņas, līdzīgi kā kādreiz Zilākalna Martas, dodas sēņotāji no visas Latvijas. Šogad sēņošanas čempionāts atzīmē 30 pastāvēšanas gadu jubileju, Valdai nonākot izvēles priekšā - nodot to tālāk vai turpināt tāpat, kā katru gadu.

  Caur latviešu sēņotāja tēlu izrāde spēlējas ar šodienas cilvēka uzvedības ieradumiem, reflektējot par laiku, kurā dzīvojam, kad viss ir jāsavieno un jāpagūst, arī ieskriet mežā, paķert kādu sēni.
  Savienot micēliju jeb sēņotni ar cilvēci, iespējams, ir tikpat dulli, kā savienot laikmetīgo deju ar dramatisko teātri.

  Izrāde “Sēņošanas čempionāts 2021” ir daļa no projekta “Jauno maiņa”, kura ietvaros DDT, Ģertrūdes ielas teātris, Rēzeknes teātris “Joriks” un Valmieras Drāmas teātris atbalsta jaunas skatuves mākslinieku paaudzes ienākšanu Latvijā.

  Projekts “Jauno maiņa” īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “KultūrElpa” un Gētes institūta Rīgā finansiālu atbalstu.

  Lasīt vairākAizvērt

  Tuvākās izrādes

    Režisore un idejas autore
    Ilze Bloka
    Dramaturģe
    Madara Rutkēviča
    Kustību autori
    6. paaudzes laikmetīgās dejas horeogrāfi un Ilze Bloka
    Telpas un kostīmu māksliniece
    Marianna Lapiņa
    Komponiste
    Vija Moore
    Gaismu mākslinieks
    Oskars Pauliņš
    Producente
    Anna Ulberte

    Lomās

    Indra Burkovska
    (Valda)
    Roberta Gailīte, Edvards Kurmiņš, Ramona Levane, Oskars Moore, Milena Paviļča, Katrīna Stepiņa, Darja Turčenko, Vladimirs Goršantovs
    (Sēņu valsts un sēņotāji)

    Izrādi atbalsta

    Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!