Dirty Deal Teatro

Eva Krūmiņa

Drosmes projekts

laikmetīgās dejas izrāde

  Izrādes ilgums: 1h
  Biļešu cenas: 9.00 /   15.00  Eur
  Pirmizrāde: 01.06.2020

  Par izrādi

  Horeogrāfe Eva Krūmiņa par izrādi stāsta: “Izrādes veidotājs vēlas izveidot pēc iespējas labāku izrādi. Izpildītājs vēlas pēc iespējas labāk to nodejot. Skatītājs vēlas piedzīvot pēc iespējas labāku izrādi. Kas ir „labāk”? Vai arī drosme, tāpat kā „labāk”, nav individuāls prāta koncepts? Vienam skatītājam labāka sēdvieta ir aizmugurē, kur var patverties no svešām acīm, bet citam – priekšā un centrā, kur visu var daudz labāk pārskatīt. Izpildītāju labākie sniegumi būs atšķirīgi atkarībā no viņa individuālām spējām un pieredzes. Kurš nosaka, kas ir laba izrāde – tās veidotājs vai sabiedrība? Cik bieži mēs paši veicam tās izvēles, kuras pašiem šķiet pareizākas un cik bieži mēs paļaujamies uz vispārpieņemto „labāk”, neriskējot iet pret straumi? Šī izrāde ir par drosmi pašam pieņemt lēmumu, kā būs „labāk”. Tā ir drosme no (savas dzīves) izpildītāja kļūt par (savas dzīves) veidotāju.”

  Tuvākās izrādes

  Izrādes tuvākajā laikā nav ieplānotas.Aicinām Jūs sekot informācijai mūsu sociālajos tīklos vai pieteikties teātra jaunumiem e-pastā.

  Ideja
  Eva Krūmiņa
  Horeogrāfija
  Eva Krūmiņa, Elīna Lutce, Egija Abaroviča, Ģirts Bisenieks
  Scenogrāfe
  Paulīne Kalniņa
  Skaņu mākslinieks
  Mārtiņš Zvirbulis
  Gaismu māksliniece
  Jūlija Bondarenko
  Dejo
  Elīna Lutce, Egija Abaroviča, Ģirts Bisenieks
  Inga Surgunte
  www.dance.lv, 10.01.2020.

  Tā ir izrāde par Līgumu starp Skatītāju un Izpildītāju jeb Skatuves mākslinieku, uz kura priekšnesumu Skatītājs ir nopircis biļeti. Noskaties to un atbildi pats sev uz trim jautājumiem: ko Tu patiesībā-patiesībā vēlies saņemt no mākslinieka? Ko un cik daudz esi gatavs dot pretī (neskaitot biļeti)? Kā šī izrādes pieredze izmainīja Tevi kā Skatītāju?

  Lasīt pilnu recenziju

  Foto galerija

  Video

  Dirtydealteatro.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu. Mēs neizmantojam reklāmai nepieciešamās sīkdatnes!